32 262 55 55

50 262 55 55


O nas

Wysokiej jakości usługi i zaufanie naszych Klientów spowodowały, że Viva Taxi jest obecnie jednym z liderów dąbrowskiego rynku przewozów osobowych. Dysponujemy klimatyzowanymi pojazdami typu: limuzyna, kombi oraz van (dla 7 osób), które bez jakiegokolwiek wyjątku przyjeżdżają pod wskazany adres. Jeżeli posiadasz własną działalność gospodarczą – możesz z nami podpisać umowę o stałej współpracy na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Viva Taxi powstała w latach ’90 (dwudziestego wieku) i prowadzi działalność na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Od samego początku chcieliśmy, aby wszystkie samochody zrzeszone w korporacji były takie, jak w wielu miastach Europy. Głównym celem firmy była i jest wysoka jakość świadczonych usług oraz pełne zadowolenie i satysfakcja Klienta. W marcu 2011 nastąpiła zmiana właściciela firmy, który dołoży wszelkich starań, aby mogli Państwo jeszcze bardziej być zadowoleni z usług Viva Taxi.

Mamy przyjemność poinformować, że od 1 lipca 2011 roku, firmy ALFA TAXI i VIVA TAXI, działają wspólnie. Aby jeszcze lepiej służyć Państwu, dostępni jesteśmy pod numerami telefonów obu firm.

Polecamy